Вбили королеву корупції: МВС значно спростило купівлю-продаж автомобілів

2 коментувати
Тепер при оформленні автомобіля в Сервісному центрі МВС продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу

Тепер при оформленні автомобіля в Сервісному центрі МВС продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу

З сьогоднішнього дня, 18 листопада, Міністерство внутрішніх справ України ліквідувало довідки-рахунки при оформленні автомобілів, які раніше були основним інструментом корупції в ДАІ

Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков.

"Увага автовласникам! З сьогоднішнього дня ми вбиваємо довідку-рахунок - королеву корупції в ДАІ, годувальницю не одного покоління даішників; довідка-рахунок наказала довго жити! Сьогодні нарешті склалися всі умови. Ліквідовано ДАІ, МРЕВ - створені Сервісні центри МВС, змінені процедури - підготовлені купа підзаконних нормативних змін. І ось сьогодні вніс Постанову на Кабінет Міністрів і був активно підтриманий: використання довідок-рахунків при оформленні автомобілів скасовано!", - написав Аваков в Facebook.

Як повідомив міністр, тепер при оформленні автомобіля в Сервісному центрі МВС продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу в присутності адміністратора, який засвідчить особу учасників угоди на підставі документів.

За словами Авакова, раніше довідка обходилася водієві в 500-2000 грн. Таким чином, на кожному бланку довідки приватні фірми заробляли близько 1-1,5 тис. грн.

"З сьогоднішнього дня для реєстрації автомобіля на нового власника достатньо: 1) підписати договір купівлі-продажу (дарування) продавцем і покупцем особисто в будь-якому Сервісному Центрі МВС України в присутності адміністратора Центру з пред'явленням документа, що посвідчує особу. Вартість послуги - тільки обов'язкові платежі, встановлені законом; 2) нотаріально засвідчити договір купівлі-продажу і надати його в будь-який Сервісний Центр України. Оплата обов'язкових платежів плюс послуги нотаріуса; 3) для покупців нових автомобілів в салонах (у юр. особи) достатньо надати в Сервісний Центр договір, посвідчений печаткою продавця і свої документи. Оплата обов'язкових платежів, встановлених законом", - повідомив Аваков.

Нагадаємо, раніше Аваков скасував 86 показників ефективності роботи міліцейського підрозділу і впровадив нову модель оцінки ефективності поліцейської роботи.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: