Вандали пошкодили півтори сотні півкуль-обмежувачів паркування авто на тротуарах Хрещатика

14 грудня 2015, 14:42
За два місяці столичні вандали пошкодили понад 150 півсфер з 360, встановлених на тротуарах Хрещатика в якості обмежувачів паркування автомобілів

Як повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, півсфери реставрують і встановлюють знову.

"Департамент транспортної інфраструктури закликає жителів столиці ставитися з повагою до себе і свого міста, не ламати те, що зроблено для киян і на прохання киян і припиняти акти вандалізму", - наголосили чиновники.

Відео дня

Раніше киянин Володимир Хенгістов опублікував фотографію з автомобілями, припаркованими вздовж пішохідної частини Хрещатика. За його словами, водії почали використовувати півсфери для того, щоб позначати нові паркувальні місця.

Кажуть, що чиновники, які роблять напередодні виборів грізні заяви і навідні всюди зразковий порядок, відразу після...

Опубліковано Володимиром Хенгистовим 12 грудня 2015 р.

Нагадаємо, на початку жовтня в Києві на центральній вулиці Хрещатик встановили півсфери, які ускладнюють паркування на тротуарах. Протягом двох місяців повідомлялося про кілька фактів пошкодження загороджень.

Так, 26 жовтня кілька бетонних півсфер, які обмежували рух автомобілів по пішохідній зоні Хрещатика, вирвали разом з кріпленням. 10 листопада, зловмисники знову пошкодили бетонні півкулі, які перегороджують виїзд на тротуари.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X