Вакарчук прочитав в Гарварді лекцію про головного ворога України

17 коментувати
Ніхто з наших сусідів ніколи не зникне, ми повинні розуміти це, каже Вакарчук
Кадр з відео

Ніхто з наших сусідів ніколи не зникне, ми повинні розуміти це, каже Вакарчук

Лідер групи Океан Ельзи Святослав Вакарчук дав лекцію в Гарвардському університеті (США)

"Мені здається, у вас проходить безліч дискусій про українську історію. У вас є багато лекторів, які розповідають, чим була Україна раніше, про сваволю, наші страждання, про всі наші провали, походження. Ви точно багато говорили про ментальність. Я буду сконцентрований на інших речах: сьогоденні й майбутньому України", - такими словами розпочав Вакарчук свою лекцію на тему Хто є найбільшим ворогом України?

Лідер ОЕ зазначив, що стосовно рідної країни у нього є лише одна мета - побудувати процвітаючу країну, а також представив п'ять ключових пунктів, робота над якими, на його думку, допоможе цьому.

Представляючи свої "п'ять ключових пунктів", Вакарчук пожартував, що дуже старомодний (old-fashioned guy) і не вміє користуватися PowerPoint, чим викликав сміх аудиторії.


Вакарчук пошутил, что очень старомоден

Вакарчук пожартував, що дуже старомодний


"Ми повинні побудувати націю, яка була б сконцентрована не на минулому, а на майбутньому. Ми завжди концентруємося на тому, що було в нашому минулому. Ми завжди намагалися будувати націю на генетичному, мовному, культурному минулому. Сьогодні ми живемо в іншому світі", - пояснив виконавець й активіст перший пункт своєї ідеї.

Також, за словами Вакарчука, "ми повинні бути поінформовані про наше геостратегічне положення. Ніхто з наших сусідів ніколи не зникне, ми повинні розуміти це. Ми повинні навчитися мати з ними справу".

"Всі наші сили повинні бути зосереджені на тому, щоб зберегти стійкість і тривалість наших зусиль. Ми повинні забезпечити не різкий рух вперед, а потім повернення назад, а рух крок за кроком", - заявив він.

Крім того, в Україні слід "підтримувати вічну взаємодію між громадянським суспільством і владою".

Вакарчук заявив, що, на його думку, найбільшим і небезпечним ворогом України є недовіра і сумнів. "Ми не довіряємо уряду, ми не довіряємо людям і ми, насправді, не довіряємо самим собі. В Україні суспільством керує ця недовіра", - заявив лектор.


ВІДЕО


НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: