V виставка-форум з управління людським капіталом - Human Capital Forum 2016

0 коментувати
V виставка-форум з управління людським капіталом - Human Capital Forum 2016

Коли: 19-20 жовтня. Місце проведення: м. Київ, м. Нивки, проспект Перемоги 84, центр подій Nivki-hall

Виставка-форум Human Capital Forum заплановано як нестандартний для українського ринку захід, що поєднує fun і конвертацію отриманих знань.

Human Capital Forum - наймасштабніша подія України в сфері HR! Це майданчик для роботи, спілкування, пошуку партнерів, клієнтів, підрядників і отримання нових знань.

Багатство націй і окремих компаній сьогодні, як ніколи раніше, залежить від людського капіталу. Його збереження, розвиток і примноження є турботою кожного керівника.

Human Capital Forum створюється як місце зустрічі професіоналів в сфері людських ресурсів з усієї країни, дискусійний майданчик і презентаційна сцена. Тут провайдери послуг в сфері рекрутингу, тренінгів, освіти, мотивації, консалтингу представлять свої кращі програми. Професіонали галузі поділяться своїми напрацюваннями. Тут наживо випробувані новітні соціальні технології. Тут за два дні відбудеться неймовірна кількість презентацій, майстер-класів, ділових ігор та міні-тренінгів.

Базові напрямки виставки:

∙ освіта: короткострокова (тренінги, майстер-класи, work shops), середньострокова (курси, в т.ч. мовні), довгострокова (додаткове, MBA), дистанційна (e-learning);

∙ рекрутинг і розвиток бренду роботодавця;

∙ кадровий аутсорсинг (outstaffing, assessment-centre та ін.);

∙ HR-консалтинг (outplacement та ін.);

∙ event-програми (корпоративні свята, діловий та інтелектуальний туризм, премії року);

∙ аналітика і дослідження в галузі управління персоналом (огляди з / п, бенчмаркінг, рейтинги).

На виставці будуть представлені провідні українські та зарубіжні провайдери тренінгових і консалтингових послуг.

Делегати форуму HCF отримають рекомендації експертів, практичні інструменти для негайної реалізації робочих завдань, зможуть використовувати отримані знання трендів в HR стратегії,.

На форумі спеціально запрошені спікери виступлять з доповідями на найактуальніші теми в сфері управління людським капіталом, а слухачі зможуть взяти участь в дискусіях і «круглих столах».

Виставка-форум Human Capital Forum - це ефективний майданчик для ділових зустрічей і перспективних знайомств, корисна кожному учаснику і відвідувачу.

Це майданчик для спілкування, пошуку партнерів та відкриття нового, і в той же час це яскравий професійне свято!


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: