В Укрзалізниці повідомили, коли завершать будівництво залізничної гілки до Борисполя

20 травня 2018, 15:38

Будівництво швидкісної лінії залізничного сполучення з міжнародним аеропортом Бориспіль завершать вчасно, повідомив в.о.голови правління ПАТ Укрзалізниця Євген Кравцов, передає Урядовий портал

"Важкий строк, але до 1 грудня об’єкт буде зданий. Будівництво розпочали. Зараз фінально погоджуємо вигляд станції", - сказав Кравцов.

Згідно з проектом будівництва, лінія буде прокладена від вокзалу Київ-Пасажирський, через станцію Видубичі до терміналу D аеропорту Бориспіль. Розрахунковий час у дорозі – 35 хвилин.

Відео дня

Рухомий склад, який буде використовуватися на лінії – 11 поїздів PESA 620м на 91 місце та два потяги PESA 630м на 192 місця.

Як відомо, у лютому Кабінет міністрів України підтримав розроблений ПАТ Укрзалізниця проект будівництва швидкісної лінії залізничного сполучення в Бориспіль, оскільки статистика підтверджує зростання попиту на послуги повітряного транспорту.

У березні 2018 року, Укрзалізниця отримала дозвіл на розробку проекту землеустрою 3,5 га землі на території Борисполя для будівництва інфраструктури швидкісного залізничного сполучення з міжнародним аеропортом Бориспіль.

Річний пасажиропотік аеропорту Бориспіль за підсумками 2017 року становив 10,6 млн пасажирів. Але досі пасажири не мають зручного способу дістатися до аеропорту або з аеропорту до Києва. Саме тому технічне рішення цієї проблеми було напрацьовано в стислі терміни.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X