В Укрзалізниці брудну білизну в потягах пояснили нестабільністю економіки країни

2 вересня 2015, 12:38
Брудну постільну білизну в пасажирських поїздах, з якою деколи доводиться зустрічатися громадянам, в Укрзалізниці пояснили "нестабільною економічною ситуацією в країні

Про це в компанії заявили, відповідаючи на запитання ВВС Україна, чому білизну, яка коштує пасажиру купейного вагона 18 гривень, іноді видають брудною і з жирними плямами.

Відео дня

"Наголошуємо, що у зв'язку з нестабільною економічною ситуацією в 2014 році, Львівська залізниця недоотримала запланованих поставок постільної білизни", - йдеться у відповіді.

При цьому в Укрзалізниці визнали, що у деякої кількості білизни дійсно закінчився термін експлуатації.

"На сьогоднішній день є незначні надходження нових комплектів постільної білизни, що дає можливість частково замінити певну кількість комплектів з закінченим терміном дії. Приносимо Вам свої вибачення і сподіваємося, що найближчим часом ситуація покращиться", - заявили в компанії.

Там також пообіцяли, що попередять працівників, відповідальних за якість підготовки білизна, про "неприпустимість випадків, зазначених у зверненні".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після звинувачень Мінінфраструктури Укрзалізниця заявила про припинення співпраці з системою онлайн продажу квитків.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X