В Україні відкривається мережа крамниць електронних послуг «Твій час»

0 коментувати
В Україні відкривається мережа крамниць електронних послуг «Твій час»

Оформити цифровий підпис, придбати програми для звітності в державні органи, сплатити за електронні квитки на потяг. Все це стає цілком реальним у стінах крамниць електронних послуг «Твій час», які відкриває дилерська мережа Групи компаній «Інтелект-Сервіс». Для чого ІТ-компанії офлайн-крамниці, якщо левова частка їх продуктів передбачає роботу в Інтернеті?  (читайте нижче)

  

Сучасний світ влаштований так, що всі ми давно живемо в онлайні, і український бізнес теж не відстає від часу. Наразі можливо відправляти електронні звіти, обмінюватися електронними документами, підписувати договори в електронному вигляді. Хоча спеціалізоване програмне забезпечення можна придбати і в Інтернеті, але шлях до омріяного цифрового світу починається з особистого візиту до акредитованого центру для отримання електронного цифрового підпису. І саме «Твій час» стає своєрідним провідником до економного та зручного електронного документообігу, адже найпопулярніша послуга тут – саме оформлення цифрових підписів. Але офлайн-крамниці потрібні не тільки для цього.

«Ми любимо спілкуватися з клієнтами і бачимо, що для них це не менш важливо, – розповідає керівник департаменту сервісу Світлана Ковальчук. – Багатьом потрібні поради, консультації. Зрештою, щоб ефективно працювати у будь-якій програмі, необхідно попередньо навчитися цьому. Тому ми створили «Твій час», своєрідну зону комфорту для українських підприємців та бухгалтерів, де не просто продаємо програмне забезпечення, а й надаємо повний спектр послуг та консультацій для ефективного ведення бізнесу».
  

Дорогу електронним документам!

Найвідомішими серед продуктів у крамницях «Твій час» є програми для подання звітності «M.E.Doc» та «СОТА», а також цифровий підпис АЦСК «Україна», який надає документам юридичної сили та дозволяє відмовитися від паперового документообігу.

Акти, рахунки, накладні, договори – все це можна підписувати в електронному вигляді і обмінюватися з партнерами буквально за 1 хвилину, уникаючи тривалих пересилань нашою не занадто швидкою та надійною поштою або витрачаючи кошти на кур’єра. Немає необхідності вчити щось нове – відповідні модулі є у «M.E.Doc» та «СОТА».

«Твій час» пропонує найновіше рішення для обміну будь-якими документами просто із бухгалтерської системи – сервіс «ПТАХ», завдяки якому, наприклад, торгівельні мережі можуть обмінюються з постачальниками прайсами, замовленнями, повідомленнями про доставку товару тощо.

Є на полицях і програмне забезпечення, ладне повністю автоматизувати практично всі процеси у компанії. «ІС-ПРО» - це такий собі гігант серед програм для бізнесу, який допоможе навести лад у справах: вести бухоблік, управляти закупівлями та запасами, працювати з клієнтами, контролювати логістику тощо.
  

Від серця до клієнта

Чи може спілкування в Інтернеті замінити справжній особистий контакт? Погодьтеся, ні в якому разі. І це стосується як звичайних людських відносин, так і спілкування з клієнтами, впевнені засновники мережі «Твій час». Тому окрім формування ЕЦП та продажу програм у крамницях надається ряд послуг, що значно спростять життя бухгалтеру чи підприємцю.

  

  
  

Просто на місці можна звернутися до системного адміністратора та технічного спеціаліста за налаштуваннями програм та роз’ясненням додаткових функцій, а кваліфікований бухгалтер проконсультує з професійних питань та допоможе у заповненні звітності.

Також ви можете попрацювати самостійно у так званих «віддалених офісах», де обладнання, офісні програми та доступ до Інтернету дозволять виконати практично будь-яку задачу.

Не забули у «Твій час» і про дрібні електронні послуги, які стануть у пригоді пересічним громадянам. У касі крамниці можна придбати електронні квитки,  сплатити комунальні рахунки або поповнити рахунок. До речі, сплатити за електронні послуги можна також на сайті мережі або у мобільному додатку «Твій час».

Атмосфера затишку та турботи не покине Вас протягом всього часу відвідин крамниць «Твій час». Відчувається, що мережа створювалася з любов’ю до клієнтів, а слоган «Твій час – у твоїх руках» повністю відповідає її суті.

 

 
  

Наразі в Україні відкрито понад 60 крамниць електронних послуг (чи є одна з них у Вашому місті, можна дізнатися на yt.ua). До кінця 2016 року планується збільшити кількість крамниць до 150, а значить, унікальний сервіс буде доступним кожному українському підприємцю.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: