В Україні презентували сайт для аналізу роботи та послідовності голосувань депутатів

0 коментувати
За допомогою сайту можна визначати позиції депутатів із суспільноважливих питань
Скріншот сайту

За допомогою сайту можна визначати позиції депутатів із суспільноважливих питань

Громадянська мережа Опора в рамках програми USAID Рада презентувала онлайн-ресурс, за допомогою якого можна аналізувати роботу народних депутатів на основі показників роботи у сесійній залі

Вони голосують для тебе - це український аналог популярної у світі громадської платформи для аналізу голосувань депутатів They Vote For You. Розробка української версії цього міжнародного проекту стала можливою завдяки підтримці National democratic institute (NDI).

Ресурс містить всі голосування українського парламенту VIІI скликання, починаючи з листопада 2014 року. База даних об’єднує ті законопроекти, які мають значення для громадян, стосуються реформ та формують напрямок розвитку країни, у групи.

За допомогою сайту можна визначати позиції депутатів із суспільноважливих питань та відстежувати послідовність у голосуваннях, а також контролювати відвідуваність.

"Таким чином, можна побачити справжню позицію депутата, спираючись не на його слова, а на конкретні дії, проаналізувати наскільки дисциплінованим він є у виконанні своїх обов’язків та виявити неочікуваний зв’язок між позиціями депутатів різних політичних сил", - зазначили в Опорі.

НВ

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: