В Україні дослідили становлення рейдерства

0 коментувати
Експерти виокремили три етапи становлення рейдерства
Фото: прес-служба Нацполіції

Експерти виокремили три етапи становлення рейдерства

Український інститут дослідження екстремізму провів дослідження стосовно фактів рейдерства в Україні за роки незалежності

Про це на прес-конференції "ТОП-10 рейдерських атак за роки незалежності. Відсутність системи захисту власності в Україні" сказав експерт Українського інституту дослідження екстремізму Руслан Старовойтенко, повідомляє Укрінформ.

Він також додав, що було виокремлено три етапи становлення рейдерства.

"Перший етап, який ми виділяємо, - це рейдерство під час приватизації державної власності в 1991-1999 роках. В цей час по-більшовицьки ставили завдання перевести всю державну власність у приватну, але в цей час діяла абсолютно неправова система захисту цієї власності", - зазначає Старовойтенко.

За його словами, в цей час тема рейдерства майже не висвітлювалась в інформаційному полі. Експерт також додав, що другий етап, який було виділено - це рейдерство фактично за часів утвердження планової економіки, що припадає на 2000-2004 роки.

"І третім етапом ми виділяємо рейдерство як системний бізнес - 2005-2006 роки, саме в ці роки відбулось найбільше рейдерських атак", - зазначає експерт Українського інституту дослідження екстремізму.

Старовойтенко підкреслив, що рейдерство було таким поширеним явищем, тому що пов'язане з відсутністю певних державних інституцій із захисту прав власності, а також через низький рівень культури самих підприємців.

Раніше повідомлялось, що очільниця міністерства фінансів Наталія Яресько в Нідерландах назвала рейдерство українською проблемою "з 24-річною історією".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: