В СБУ прокоментували заяву Мангера про причетність генерала Доценка до вбивства Гандзюк

13 лютого, 19:08
963
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
В СБУ прокоментували заяву Мангера про причетність генерала Доценка до вбивства Гандзюк - фото

Прес-служба СБУ

В СБУ назвали заяву Мангера "абсурдною, безпідставною та наклепницькою"

В СБУ назвали абсурдом заяву голови Херсонської облради Владислава Мангера про причетність генерала Данила Доценка до вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Про це повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

"Заява Мангера, обґрунтовано підозрюваного в організації вбивства активістки Гандзюк, зроблена під час судового засідання з обрання йому міри запобіжного заходу викликає навіть не здивування, а обурення. Вона є абсурдною, безпідставною та наклепницькою", - написала вона.

Гітлянська зазначила, що не виключає, що його метою була спроба нівелювати обсяг доказової бази, яку проти нього зібрала СБУ й домогтися передачі справи в інший правоохоронний орган.

Голова Херсонської облради Владислав Мангер заявив, що вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк організував генерал СБУ Данило Доценко.

Мангеру оголосили підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Він назвав це "політичним замовленням" і заявив, що не має наміру ховатися від слідчих.

31 липня 2018 Гандзюк облили сірчаною кислотою. Вона вона отримала хімічні опіки понад 35% поверхні тіла і помер в лікарні 4 листопада.

Активісти звинувачують правоохоронні органи в саботажі розслідування вбивства Гандзюк.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською