В окупованому Криму продали "націоналізований" санаторний комплекс Коломойського

3 лютого 2016, 13:24
Окупаційна влада Криму продала раніше "націоналізований" санаторний комплекс Форос, що належав структурам українського олігарха Ігоря Коломойського

Санаторний комплекс за 1,429 млрд руб. купила громадська організація Федерація профспілок Республіки Татарстан, пише Крым.Информ.

У торгах взяли участь дві організації: Федерація профспілок Республіки Татарстан і ТОВ Акар.

Відео дня

Початкова ціна склала 1 421 474 000 руб.

Крок торгів було встановлено у 5%, проте його довелося знизити на 4,5% – до 0,5%, оскільки учасники не збільшували ціну лота.

Попередня спроба окупаційної влади Криму продати Форос закінчилася невдачею 1 грудня 2015 року - торги не відбулися через відсутність допущених учасників.

Нагадаємо, 10 вересня 2014 року парламент анексованого Криму "націоналізував" земельні ділянки у селищі Форос на південному березі півострова, що належать українському олігарху, голові Дніпропетровської ОДА Ігорю Коломойському.

До цього рішення про "націоналізацію" майна Коломойського у Криму було прийняте окупаційною владою 3 вересня того ж року.

2 вересня Слідчий комітет Російської Федерації заявив про арешт майна Коломойського у Москві.

21 червня Слідчий комітет РФ виніс постанову про притягнення Коломойського "як обвинувачуваного у кримінальній справі про застосування заборонених засобів і методів ведення війни на сході України".

25 вересня 2014 року повідомлялося, що "влада" Криму планує продати майно Коломойського.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X