В Одесі відкрили перший в Україні мультимедійний тир для підготовки поліцейських

0 коментувати
У тирі зможуть тренуватися поліцейські зі всієї України
Фото: 112 Україна

У тирі зможуть тренуватися поліцейські зі всієї України

В Одесі у четвер, 19 травня, відкрився мультимедійний тир для поліцейських зі всієї України

Як повідомляє телеканал 112 Україна, правоохоронці будуть вчитися користуватися зброєю, вправлятися у стрільбі, розвивати і закріплювати свої навички.

"Наша головна мета - підвищити якість підготовки одеських поліцейських. Разом з тим, у тирі будуть проходити підготовку поліцейські не тільки Одещини, але й Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської областей. Так що наш проект вже зараз став за масштабом міжрегіональним. Ми хотіли б, щоб такий прецедент співпраці громадськості та правоохоронних органів, в даному випадку, поліції, підхопили інші регіони", - зазначив депутат Одеської облради Віталій Саутенков, який став одним з ініціаторів проекту.

За його словами, програмне забезпечення тиру дозволить додавати для відпрацювання будь-які ситуації, які можуть статися з поліцейськими під час роботи. Він підкреслив, що це дозволить поліцейським адаптувати програму вогневої підготовки під будь-які потреби.

"Є дві особливості мультимедійного тиру. Перша - співробітники поліції в тренуванні в тирі використовують свою штатну зброю. Причому, будь-яку, починаючи від пістолета, і закінчуючи автоматом, снайперською гвинтівкою, кулеметом. Другий нюанс - стрільба ведеться по будь-яких мішенях - рухомих, нерухомих. Можна працювати по фільмах, знятим в конкретній ситуації, для відпрацювання конкретного завдання. І всі ці ситуації максимально наближені до реальних умов, з якими може зіткнутися працівник поліції. Крім того, за допомогою програм відразу визначається точність застосування зброї", - розповів представник розробника програм і технологій мультимедійного тиру Олександр Ціпа.

В. о. начальника Одеського навчального центру підготовки поліцейських Віктор Боярчук зазначив, що такий мультимедійний тир в системі навчання Національної поліції є єдиним на всю Україну.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: