В Одесі підпалили авто місцевого краєзнавця: він боровся проти незаконної забудови

17 лютого, 21:08
948
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
В Одесі підпалили авто місцевого краєзнавця: він боровся проти незаконної забудови - фото

Олександр Бабич / Facebook

У 2013 році йому спалили квартиру

У ніч на неділю, 17 лютого, в Одесі невідомі підпали автомобіль місцевого краєзнавця і екскурсовода Олександра Бабича.

У коментарі Думській Олександр Бабич розповів, що машина була припаркована у внутрішньому дворику в безпосередній близькості до його квартири. На момент пожежі в квартирі знаходилася його сім'я з маленькими дітьми.

"Мене не було в місті. У будинку були дві бабусі і двоє маленьких дітей. У сусідній квартирі - двоє сусідів. Якби не пожежники, то шість трупів могло б бути", - розповів він.

Олександр Бабич зазначив, що пов'язує підпал зі своєю громадською діяльністю. "Це не особисті і не бізнес-конфлікти. У мене їх не було давно. Хтось, кому не подобається моя громадська діяльність", - заявив він.

За словами лідера одеського Автомайдану Віталія Устименка, одеський краєзнавець був одним з активістів Євромайдану в Одесі. У 2013 році за його позицію невідомі підпалили квартиру Бабича.

"Крім усього іншого, Олександр Бабич був одним з представників нашої інтелігенції, привертав увагу до захисту Літнього [театру], брав участь в публічних консультаціях і дуже посприяв тому, щоб в серці Одеси, на території Літнього театру [мер Одеси Геннадій] Труханов і [підприємець Володимир] Галантерник не побудували черговий ТЦ", - написав Устименко на своїй сторінці в Facebook.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською