В Ізмаїлі через негоду місто залишилося без води, тепла та електрики

18 січня 2018, 21:16
264
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
В Ізмаїлі через негоду місто залишилося без води, тепла та електрики  - фото

Pavel Boychenko via Facebook

Кілійський район

В Ізмаїлі Одеської області 18 січня місцеві жителі переживають негоду в украй складних умовах - через снігопад та вітер у місті пропали електрика, вода і тепло.

Разом з Ізмаїлом, аналогічна ситуація спостерігається в Кілійському районі.

Як розповів мер міста Андрій Абрамченко, протягом дня проводились роботи з відновлення енергозбереження міста за двома напрямками: резервна лінія на 110 кіловольт і забезпечення водонасосних станцій та котелень від генераторів по лінії судноремонтних заводів. Очікувалося, що до вечора ремонтні роботи закінчать. Однак поки градоначальник звернувся до жителів з проханням не залишати домівки вночі. Також цього дня призначили додаткові патрулі Національної гвардії.

Разом з тим, через комунальний колапс в Ізмаїлі, де офіційно проживає понад 70 тисяч осіб, також не працює більшість банкоматів (крім двох).

Пізніше влада Ізмаїла повідомила про часткове відновлення електропостачання важливих об'єктів медико-соціальної інфраструктури міста, також наразі вже підключили електроенергію в більшості багатоповерхових житлових будинків і частково запустили водопостачання.

В Україні другий день тривають сильні снігопади, особливо в Одеській області. Поліція перекрила для всіх видів транспорту трасу Київ-Одеса до особливого розпорядження. Близько 400 населених пунктів Одеської області залишилися без електроенергії.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською