Унікальне досягнення на лотерейному ринку України

0 коментувати
Унікальне досягнення на лотерейному ринку України

252 особи, які виграли у державну лотерею грошові призи в розмірі від 1 мільйона гривень і більше - такий рекорд вперше було офіційно зареєстровано 9 жовтня 2016 року Національним реєстром рекордів України (НРР) в прямому ефірі тиражу №896 найпопулярнішої в Україні лотереї «Лото-Забава»

Його зафіксував експерт НРР Віталій Зорін, який вручив Павлу Вайсеро, директору з маркетингу оператора державних лотерей «М.С.Л.»

Сертифікат про встановлення рекорду в номінації «Найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські лотереї».

"Лото-Забава" за 17 років перетворилася для багатьох українських гравців на справжню сімейну традицію. Протягом усіх років свого існування ця лотерея оператора державних лотерей «М.С.Л.» дарувала багатьом українцям надію і втілювала в життя мрії тисяч наших співвітчизників. Ми дякуємо за довіру всім нашим гравцям і обіцяємо зробити нашу гру ще більш цікавою, грошовою і відкритою для нових ідей», - зазначив пан Вайсеро.

Нагадаємо, що у вересні 2016 року відома і популярна українська державна лотерея «Лото-Забава» відзначила своє 17-річчя. За ці роки лотерея принесла українцям понад 2 мільярдів гривень призових і понад 200 мільйонів виграшних квитків.

Довідка

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником відомого радянського державного підприємства «Спортлото» і найбільшим лотерейним оператором у Східній Європі.
З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації Державних і ТОТО лотерей (EL).

В червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.»., єдиний в Україні, отримав від Європейської лотерейної асоціації «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри». В кінці травня 2016 року компанія вдруге отримала Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л», єдиний в Україні, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).
Компанія «М.С. Л.» зарекомендувала себе як надійний і відкритий перед державою і гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї як «Лото-Забава», «Мегалот» і «Спортпрогноз» проводяться вже більше 10 років і є популярними серед населення.

За власні кошти компанії «М.С.Л.» побудувала і в листопаді 2014 року ввела в експлуатацію універсальний навчально-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» - перспективний, повністю публічний соціальний проект (м. Богуслав, Київська область) і взяла на себе зобов'язання протягом 10 років фінансувати цей комплекс.

З 2000 по 2014 рік включно компанія «М.С.Л.» виступала в якості спонсора Гран-прі (головного призу) кінофестивалю «Молодість».


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: