Унікальна географія спікерів – відмітна риса GRAIN UKRAINE

0 коментувати
Унікальна географія спікерів – відмітна риса GRAIN UKRAINE
23 і 24 червня в Одесі в межах конференції GRAIN UKRAINE зберуться «зірки» аграрного бізнесу. Програма конференції висвітлить низку важливих і актуальних питань завдяки доповідям найкращих міжнародних спікерів, провідних фахівців у своєму секторі аграрного ринку

Головною особливістю заходу стане унікальна географія спікерів. Уперше представники такої кількості провідних міжнародних торгових і консалтингових компаній, фінансових інститутів і міжнародних асоціацій виступатимуть перед представниками українського агробізнесу. 
Протягом двох сесійних днів учасники конференції можуть дізнатися: 

  • про глобальні тренди в агросфері 

Очевидно, що успіх України на світовому ринку зерна вимагає від гравців вітчизняного АПК бути поінформованими про ситуацію на світовому ринку агропродукції, про фундаментальні тенденції, про вплив фінансових, макроекономічних і політичних чинників. Про прогнози розвитку світового аграрного ринку в найближчі 7-10 років розповість віце-президент Сargill Роджер Янсон. У своєму виступі він також дасть поради щодо того, що потрібно робити Україні, щоб залишатися успішним гравцем агроекспорту найближчими роками.

Також учасники конференції зможуть дізнатися про всі чинники впливу на світовий ринок агропродукції в 2016 році від генерального директора Hightower Report (США) Девіда Хайтауера. 

  • про ситуацію на ринках головних країн-конкурентів 

Незважаючи на розширення географії експорту української агропродукції та зростання обсягів зовнішніх поставок, конкурентна боротьба на світовому ринку залишається напруженою – Україна має відстоювати свої позиції на ключових ринках збуту. Інформованість про ситуацію на ринках конкурентів – ЄС, США, Аргентини, Бразилії – вкрай важлива для українських експортерів, тому організатори GRAIN UKRAINE приділили цьому питанню належну увагу.

Так, Дієго Лерін (Мolinosdio de la Plata, Аргентина) розповість про зміни в експортній політиці Аргентини та про те, чи принесе це очікувані плоди у вигляді зростання експорту головних видів сировини і продуктів переробки. 

Крім того, будуть представлені аналогічні доповіді про ринки США і Бразилії та позиції країн на зовнішніх ринках в новому зерновому сезоні. 

  • про перспективи розвитку головних країн-покупців української агропродукції

У цій частині програми будуть представлений доповіді як про традиційні ринки збуту (Північна Африка та Близький Схід), так і про напрямки найдинамічнішого зростання. Адель Юсупов (International Feed, США) розповість про чинники успішного розвитку на ринку зернових і олійних США, а відомий єгипетський трейдер Хішам Соліман поділиться своїми оцінками щодо перспектив імпорту зерна в 2016/17 рр. країнами Північної Африки і Близького Сходу. 

На окрему увагу заслуговує доповідь генерального секретаря Iran Food Confederation Каве Заргарана, присвячена ринку Ірану – з урахуванням поточних геополітичних змін зростає інтерес до цієї країни з боку українських компаній. 

  • про регулювання та дерегуляцію

Олів'є Бульє з Agritel International, крім доповіді про баланс глобального агропромислового ринку, проведе сесію-семінар з маркетингу агропродукції, яка пояснює, як будувати стратегії продажів провідних зернових і олійних культур у новому сезоні. Аналітик аграрного ринку в Bolca de Comercio de Rosario (Аргентина) Гільєрмо Россі поділиться досвідом своєї країни в агромаркетингу. 

А Іванна Доріченко (Clyde & Co LLP, Велика Британія) розповість про останні тенденції та події у розв’язанні міжнародних зернових спорів. 

  • про логістику і якість зернових та олійних культур 

У цьому блоці спікери висвітлять такі важливі теми, як побудова потужної логістики на всьому ланцюжку постачання і збереження якості зерна на всіх етапах. 

Також на учасників конференції чекає якісний блок про інвестиції та фінансування АПК, в якому, крім інших спікерів, візьме участь Джон Шморгун – президент компанії Agro Generation (США). 

GRAIN UKRAINE – це не тільки нові знання, а й свіжий погляд на аграрний бізнес. Як зазначив міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий: «Ідея проведення зернової конференції в Україні, особливо в Одесі, є важливим транспортним вузлом з великим інвестиційним потенціалом. Це прекрасна можливість привернути увагу інвесторів, зокрема, до півдня України і стимулювати розвиток зрошувальних систем – що є частиною стратегії реформ агропромисловості "3 + 5", розробленої Мінагро». 

Перша міжнародна зернова конференція GRAIN UKRAINE відбудеться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України й губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі. Організатор конференції – група терміналів «ТІС», голова оргкомітету конференції – пан Андрій Ставніцер. 

 

УСІ НАЙКРАЩІ СПІКЕРИ ТУТ! 

 

GRAIN UKRAINE 2016 
МІЖНАРОДНА ЗЕРНОВА КОНФЕРЕНЦІЯ
 
Одеса, конференц-хол "Сади Перемоги"
 
тел.
 +38 067 975 94 33 
info@grain-ukraine.com

www.grain-ukraine.com

 


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: