Укроборонпром показав новий броньовик, який може знищити танк з 5 км

27 листопада 2017, 15:38
У Житомирі фахівці бронетанкового заводу, підрозділи державного концерну Укроборонпром, модернізували бойову машину піхоти 1УМД (раніше - БМП-1). Модель оснастили сучасним бойовим модулем, цифровою системою управління вогнем і німецьким двигуном Deutz

Військові також представили відео випробувань кардинально модернізованого БМП."Такий арсенал озброєння забезпечує знищення не тільки живої сили і легкоброньованої техніки, але і танків противника на відстані до 5 км", - йдеться в описі.

Відео дня

Завдяки бойовому модулю "стилет", який оснащений 30-мм автоматичною гарматою, 30-мм автоматичним гранатометом, 7,62-мм кулеметом, а також високоточним протитанковим комплексом "Бар'єр", БМП-1УМД отримала потужну вогневу міцність. Точність ведення вогню забезпечує прицільний комплекс "Трек-М" в поєднанні зі стабілізатором озброєння СВУ-500-3Ц.

Також було проведено цілий комплекс робіт щодо маскування БМП-1УМД в інфрачервоному діапазоні. Це робить БМП-1УМД менш помітним через тепловізор.

Модернізація додала БМП 1 тонну, тепер ця модель важить 14 тонн. У той же час потужність двигуна виросла до 330 к.с. (З 300) з можливістю програмного збільшення потужності до 390 к.с.

Надалі БМП планують задіяти в операціях Збройних сил України.

Раніше повідомлялося, що, державне зовнішньоторговельне підприємство Спецтехноекспорт, дочка держконцерну Укроборнпром, отримало контракт від державної європейської компанії на поставку комплектуючих до танків T-72 протягом 2017-2019 років.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X