Укренерго запустить відремонтовану ЛЕП в Крим за домовленістю з протестуючими

30 листопада 2015, 11:01
НЕК Укренерго близько 23:00 неділі завершило роботи по ремонту лінії електропередачі (ЛЕП) 220 кВ Каховська-Титан, для включення лінії в мережу необхідна домовленість з протестувальниками, повідомив начальник управління інформаційної політики Укренерго Зіновій Буцьо

"Це не підключення лінії до електромережі, ми тільки підготували її до подачі енергії. Якщо буде прийнято рішення про постачання енергії, потрібно кілька годин, не рахуючи час, щоб дістатися на місце робіт, щоб з'єднати відкручені шлейфи", - цитує Буцьо сайт Херсонської облдержадміністрації.

Відео дня

При цьому він додав, що за вимогою протестуючих поки зняті шлейфи і зроблений видимий розрив проводів, щоб учасники акції бачили, що електроенергія на півострів не подається.

Буцьо зазначив, що завершити ремонт вдалося після зустрічі міністра енергетики і вугільної промисловості Володимира Демчишина та керівництва Укренерго з лідерами акції продовольчої та енергетичної блокади Криму.

Нагадаємо, подача електроенергії в Крим з материкової частини України булазупинена в ніч на 22 листопада в результаті двох вибухів ЛЕП в Чаплинці Херсонської області, де зараз знаходяться активісти блокади півострова.

Детальніше про це читайте в спецтемі НВ

Редактор: Марія Кабацій
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X