Українцям спростили доступ до інформації про тарифи на ЖКГ

0 коментувати
Українці зможуть дізнатися про прогнози цін на тарифи
Фото: AllanThinks via Flick

Українці зможуть дізнатися про прогнози цін на тарифи

Верховна Рада прийняла законопроект №2505а, який зобов'язує держоргани та органи місцевого самоврядування забезпечити безперешкодний і безоплатний доступ громадян до інформації про ціни і тарифи на електроенергію, газ, теплопостачання і водопостачання

За таке рішення проголосували 242 народних депутата.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, в документі вказано перелік видів інформації, до якої має бути забезпечений безперешкодний безкоштовний доступ споживачів. Мова йде про ціни і тарифи, їх складові для всіх категорій споживачів, зміна цін і тарифів за останні 5 років, а також про долю та вартість електричної енергії, виробленої генеруючими потужностями, оптову ціну на електроенергію, а також середньозважену ціну на електроенергію для споживача.

Крім того, вищезазначені органи повинні надавати порівняння цін і тарифів на товари, роботи, послуги в різних регіонах України, а також в Україні та інших державах на електроенергію, газ і тепло - та водопостачання.

Також українці зможуть отримати інформацію про прогнози цін і тарифів та обґрунтування необхідності таких змін.

Така інформація, відповідно до закону, повинна розміщуватися на офіційних веб-сайтах відповідних державних органів та органів місцевого самоврядування, на інформаційних стендах та в ЗМІ.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: