Українським вишам заборонили підвищувати оплату частіше разу на рік

0 коментувати
Виші зможуть підвищувати плату за навчання лише раз на рік
Фото: times-ua.com

Виші зможуть підвищувати плату за навчання лише раз на рік

Український Кабмін затвердив типовий договір про надання освітніх послуг вишів, згідно з яким вони не можуть змінювати розмір оплати за навчання частіше разу на рік

Виш має право підвищувати суму оплати не більше ніж на офіційно встановлений рівень інфляції за попередній календарний рік з обов'язковим інформуванням про це замовника, передає Інтерфакс-Україна із посиланням на постанову Кабміну №634 від 19 серпня.

Крім того, договір передбачає, що замовник може платити за навчання за домовленістю з навчальним закладом як одноразово, так і за семестр або місяць, як у готівковій, так і в безготівковій формі.

У разі невиконання замовником зобов'язань за договором або обов'язків, визначених законом України про вищу освіту, сплачені кошти залишаються у виша.

Раніше повідомлялося, що транснаціональна компанія HSBC, що працює у фінансово-банківській сфері, провела дослідження ціни навчання у вишах Європи. Найдешевша освіта - у розрахунку ціни за рік навчання - виявилася в Університеті Варшави, де вартість річного навчання, у тому числі проживання, прожитковий мінімум і перельоти на батьківщину, склала 5 865 євро.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: