Українські військові проходитимуть фізичну підготовку за системою CrossFit

0 коментувати
На першому етапі група проходить тестування своїх фізичних можливостей
Фото: Міноборони

На першому етапі група проходить тестування своїх фізичних можливостей

В Миколаєві стартував пілотний проект з підготовки інструкторів CrossFit для частин Збройних сил України, повідомило Міністерство оборони

За словами кроссфіт-тренера Валерія Кисіля, в минулому військовослужбовця-десантника, CrossFit (Кроссфіт) - це нова система фізичної підготовки, яка вже понад десять років використовується у підготовці військових країн НАТО.

Застосування цієї методики у війську дозволить проводити тренування різних груп м’язів, водночас збільшуючи їхню силу, гнучкість і діапазон руху. Також система CrossFit виховує неймовірну витривалість і відчуття балансу.

Для участі в проекті з близько півсотні фізично підготовлених військовослужбовців-кандидатів тренери відібрали два десятки найбільш підготовлених. Саме вони через три місяці повинні стати першими інструкторами по CrossFit серед військових.


На першому етапі група проходить тестування своїх фізичних можливостей: у режимі змагання за короткий термін часу.

Далі на учасників проекту чекає різноманітна інтенсивна програма зі спеціальними різновидами вправ та теоретичними лекціями з фізичної підготовки. Після завершення курсу бійці пройдуть фізичне і психологічне тестування, за результатами яких найкращі отримають сертифікат інструктора й зможуть самостійно тренувати інших військовослужбовців.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: