Українські розвідники виявили пристрій, який використовувався для "зомбування" жителів прифронтової зони в АТО

5 січня 2016, 12:47
3 січня на даху однієї зі шкіл населеного пункту Валуйське Станично-Луганського району українські розвідники і офіцери відділу Спеціальних операцій штабу АТО виявили антену, яка передавала сигнал з тимчасово окупованих територій Донбасу

Як повідомили в прес-центрі АТО, ці пристрої використовувалися бандформуваннями ЛНР для зняття інформації з електронних пристроїв військовослужбовців ЗСУ та місцевих жителів, які знаходяться в радіусі дії антени.

Відео дня

"Крім того, з метою здійснення інформаційно-психологічного впливу, даний провайдер заблокував доступ до українських ресурсів, нав'язує користувачам перегляд тільки брехливих пропагандистських инфорджерел РФ і неіснуючих "республік", - уточнили в штабі.

Відзначається також, що це не перша подібна знахідка в Луганській області. На початку січня майже ідентичний пристрій було виявлено у Вільховому.

"Місцеві жителі розповіли, що встановити ці пристрої запропонували невідомі нібито для забезпечення учнів шкіл і місцевих безкоштовним Інтернетом. При цьому, ніяких договорів про обладнання та обслуговування підписувати не просили", - розповіли в прес-центрі АТО.

За інформацією розвідників, загарбники намагалися встановити такі "аксесуари" через кожні 4 кілометри уздовж лінії розмежування сторін.

У штабі також заявили, то ця мережа була встановлена саме російськими спецслужбами.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X