Українські історики запустили онлайн-ресурс, що розвінчує міфи про Другу світову війну

3 коментувати
Історики розповіли про Другу світову війну з позиції українців
Фото: ww2.memory.gov.ua

Історики розповіли про Другу світову війну з позиції українців

Співробітники Українського інституту національної пам'яті запустили освітянський інтернет-ресурс, який розповідає про український вимір Другої світової війни

Як зазначив на своїй сторінці у Facebook керівник Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, проект Українська Друга світова - мультимедійний посібник для можливого використання у школах.


Фото: ww2.memory.gov.ua

Фото: ww2.memory.gov.uaФото: ww2.memory.gov.ua

Фото: ww2.memory.gov.ua


Раніше в ході презентації сайту В'ятрович зазначив, що інтернет-ресурс адаптований для різних гаджетів і може використовуватися навіть в якості електронного підручника. Так, на сайті можна знайти як текстові, так і відеоматеріали, передає Інтерфакс-Україна.

"Сайт орієнтований на молодіжну аудиторію. Але разом з тим ми розуміємо, що проблема розуміння українського минулого є не у підростаючого покоління, а у дорослих, які ніколи не вивчали українську історію", - розповів керівник Українського інституту національної пам'яті.

У той же час він зазначив, що в 2016 році День пам'яті та примирення, який відзначають 8 травня, припадає на День матері. У зв'язку з цим історики вирішили присвятити окремий розділ нового ресурсу українським жінкам, які брали участь у Другій світовій війні. "Погляд з жіночого боку найбільш чітко і серйозно спростовує безліч радянських міфів", - наголосив В'ятрович.


Фото: ww2.memory.gov.ua

Фото: ww2.memory.gov.ua


Сайт доступний за посиланням http://www.ww2.memory.gov.ua


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: