Українська прокуратура відкрила справу проти судді, яка заборонила Меджліс у Криму

0 коментувати
Прокуратура АР Крим завела справу на суддю, яка заборонила діяльність Меджлісу

Прокуратура АР Крим завела справу на суддю, яка заборонила діяльність Меджлісу

Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження проти судді Наталі Терентьєвої, яка винесла рішення щодо визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістської організацію і заборони його діяльності

Як повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим, матеріали кримінальних проваджень направлено до ГПУ для визначення підслідності.

"Наталія Терентьєва, всупереч чинному законодавству України, погодилася на призначення себе суддею незаконно утвореного Верховного суду Криму, присвоїла владні повноваження та 26.04.2016, будучи головуючою колегії суддів вказаного суду, разом із іншими суддями, постановила рішення про задоволення позовної заяви так званого прокурора Республіки Крим Наталії Поклонської та визнала Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією та заборонила його діяльність", - зазначили у відомстві.

Прокуратура інкримінує Терентьєвій порушення рівноправності громадян залежно від расової, національної належності або релігійних переконань та самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи.

Нагадаємо, 26 квітня так званий "Верховний суд Криму" виніс рішення про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність.

Після цього лідер Меджлісу, народний депутат України Рефат Чубаров заявив, що Курултай, Меджліс і інші органи самоврядування кримськотатарського народу продовжать свою роботу в надзвичайному режимі.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з визнанням Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією і забороною його діяльності.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: