Україна вперше виконує умови МВФ - Порошенко

13 вересня 2015, 19:37
Україна вперше виконує умови згідно з програмою співпраці з Міжнародним валютним фонтом (МВФ), заявив президент Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалам

"Україна нарешті вперше за всю історію співпраці з МВФ виконує ту програму, яка була узгоджена", - сказав Порошенко.

При цьому президент зазначив, що факт налагодженої Україною співпраці з міжнародними фінансовими інституціями свідчить про проведення реформ в країні.

Відео дня

"На цьому тижні Німеччина виділила 200 млн євро, які ми зможемо зараз тимчасово використовувати на закупівлю газу з метою забезпечення енергобезпеки взимку, і які підуть на підтримку реформ і зусиль уряду. Вчора комісар Хан заявив про те, що Європа виділяє 90 млн євро на підтримку децентралізації", - сказав Порошенко.

У зв'язку з цим він згадав співробітництво з Європейським інвестиційним і Світовим банками, які також виділяють кошти.

Крім того, Порошенко згадав про переговори з міжнародними кредиторами. "Якщо ви побачите боргове навантаження в наступні кілька років, то воно непідйомне для України. Не тому, що ми хочемо або не хочемо платити - ми відповідальні позичальники, - а тому, що рівень навантаження боргу на ВВП не дозволяє виплачувати цей борг, обслуговувати. І ми відверто підійшли до наших кредиторів", - розповів президент.

Інтерв'ю з Петром Порошенком транслювали канали 112, Україна і СТБ.

Редактор: Марія Кабацій
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X