Україна вимагає від РФ негайно скасувати рішення про заборону Меджлісу

3 коментувати
МЗС України обурене рішенням щодо заборони Меджлісу в Криму

МЗС України обурене рішенням щодо заборони Меджлісу в Криму

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з рішенням так званого "Верховного суду Криму" про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією та заборони його діяльності

У заяві українського МЗС наголошується, що заборона Меджлісу стала "черговим виявом грубого порушення окупаційною владою фундаментальних прав і свобод людини, в тому числі Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації".

"Це безпрецедентне репресивне рішення стало черговим кричущим доказом системних переслідувань кримськотатарського народу у зв’язку з його принциповою позицією щодо російської окупації Криму. Україна вимагає від держави-окупанта негайного скасування цього нікчемного за своєю суттю і юридичною природою рішення і повного припинення утисків кримськотатарської спільноти в Криму", - наголошується у заяві.

Раніше так званий "Верховний суд Криму" виніс рішення про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність.

Після цього лідер Меджлісу, народний депутат України Рефат Чубаров заявив, що Курултай, Меджліс і інші органи самоврядування кримськотатарського народу продовжать свою роботу вже в надзвичайному режимі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: