Україна має бути на радарах ЄС і США - Яценюк

12 вересня 2015, 12:21
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Україна повинна бути ключовим пріоритетом для США та Європейського союза, бо російська військова агресія на сході держави є викликом для всього світу

"Я можу сказати одну річ по відношенню до ЄС та США: щоб Україна була на їхніх радарах. США намагаються вирішити проблеми у світі, ЄС вирішує проблеми у самому ЄС, в них є свої внутрішні политичні розклади, дуже важливо, щоб Україна для ЄС та США була ключовим пріоритетом, тому що Росія не бореться тільки проти України. Російський президент бореться проти вільного світу", - сказав прем’єр-міністр на 12-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) у суботу в Києві.

Відео дня

На думку Яценюка, російська армія є загрозою міжнародної стабільності, тому потрібна спільна боротьба України та західніх країн за свободу та гідність.

нагадаємо, 11 вересня в Києві пройшов другий день 12-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) під назвою В зоні ризику: Як доля нової України впливає на Європу і світ..

НВ

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X