Україна й Туреччина домовилися разом розробляти радіолокаційні станції за стандартами НАТО

0 коментувати
Україна робить акцент на переході на міжнародні стандарти НАТО
Фото: Укроборонпром via Facebook

Україна робить акцент на переході на міжнародні стандарти НАТО

Державний концерн Укроборонпром і турецька компанія HAVELSAN домовилися спільними зусиллями розробляти та виготовляти радіолокаційні станції, повідомили в прес-службі концерну

Як йдеться у повідомленні, опублікованому 11 квітня, плани щодо подальшої співпраці були закріплені Меморандумом про співпрацю 8 квітня.

Генеральний директор ДК Укроборонпром Роман Романов наголосив, що концерн має вагомий досвід розробки радіолокаційної техніки. "Ми об’єднаємо зусилля з провідною турецькою компанією і розробимо потужний інноваційний продукт, який відповідатиме міжнародним стандартам озброєння", - зазначив він.

Романов також додав, що одним із пріоритетних завдань українського ВПК є перехід на міжнародні стандарти у виробництві озброєння та військової техніки. Оскільки Туреччина є членом НАТО, цей досвід дозволить Україні поглибити військово-технічну співпрацю з країнами альянсу.

Також Укроборонпром і HAVELSAN домовились в майбутньому розширити співпрацю і в авіаційній сфері.

Зазначається, що HAVELSAN входить до Фонду турецьких збройних сил (Turkish Armed Forces Foundation) і є провідним розробником програмного забезпечення для систем управління військами, систем управління озброєнням усіх видів військової техніки (наземної, авіаційної, морської), систем розвідки, спостереження та ідентифікації цілей, систем забезпечення військ (логістика, кадровий менеджмент тощо), тренажерів наземної та авіаційної техніки для потреб Збройних Сил Туреччини та іноземних замовників.

Нагадаємо, в лютому Роман Романов розповів НВ про те, як його корпорація пережила розрив відносин з російським ВПК, про співпрацю з НАТО і про те, коли припиниться корупція в оборонній промисловості.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: