Україна домовилася з Китаєм про реконструкцію Шулявського моста у Києві

14 травня 2017, 21:09
Перший віце-прем‘єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та Китайська корпорація доріг і мостів домовилися про будівництво мосту біля Кременчука та реконструкцію Шулявського шляхопроводу у Києві. Про це інформує прес-служба Кабінету міністрів

Повідомляється, що Степан Кубів відзначив гідну підготовку проектних пропозицій будівництва мостового переходу біля Кременчука та проекту реконструкції Шулявського мосту у Києві на загальну суму $400 млн.

Відео дня

“Пропоную вам завершити підготовчі роботи по цим проектам не пізніше вересня, щоб після цього можна було перейти до висновку кредитних угод і договору на виконання робіт з корпорацією. Зараз буде створено робочу групу для комплексного опрацювання цих інвестпроектів, до якої увійдуть представники Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури, Мінфіну і Укравтодору”, - зазначив віце-прем'єр.

Нагадаємо, у Києві ввечері 27 лютого частково обвалився шляхопровід в районі метро Шулявська.



У жовтні 2015 року повідомлялося, що департамент містобудування та архітектури Києва розробляє проект реконструкції Шулявського шляхопроводу. Передбачалося побудувати там трирівневу транспортну розв'язку з реверсивним розподільним кільцем.




poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X