Учасники проекту «Авіатор 2016» Фонду Бориса Колеснікова опинилися за крок від фіналу

0 коментувати
Учасники проекту «Авіатор 2016» Фонду Бориса Колеснікова опинилися за крок від фіналу

Всеукраїнський освітній проект «Авіатор 2016», який щорічно проводиться Фондом Бориса Колеснікова, завершуються. 23 березня авіатори з усієї України взяли участь у п'ятому етапі конкурсу

Цього разу студенти технічних вузів протягом години вирішували авіаційні бізнес-кейси - реальні ситуації, з якими стикаються фахівці галузі. Відзначимо, що 339 студентів успішно впоралися із завданням, запропонувавши свої ефективні та креативні варіанти вирішення кейсів.

Як відзначають організатори, даний етап - абсолютне нововведення для проекту «Авіатор». Він проводиться вперше і покликаний визначити рівень теоретичних знань та аналітичних здібностей конкурсантів, а також їх практичні навички: «Все це обов'язково стане в нагоді студентам в майбутньому, адже багато роботодавців часто роблять бізнес-кейси частиною співбесід з метою отримати інформацію про те, наскільки претендент знає галузь і як швидко та ефективно він здатний вирішити проблемні питання», - підкреслила Софія Мудрик, директор благодійного Фонду Бориса Колеснікова.

Студенти з Національного авіаційного університету та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (Київ), харківського Національного аерокосмічного університету ім. Н.Є. Жуковського «ХАІ», Кіровоградської льотної академії НАУ, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Запорізького національного технічного університету, Слов'янського, Криворізького і Кременчуцького коледжів НАУ ретельно готувалися до проходження етапу.

Як стверджують конкурсанти: завдання були складними, але цікавими. «Рішення авіаційного бізнес-кейсу є оптимальним способом визначити рівень знань і практичної підготовки студента, його зацікавленість у майбутній професії, здатність нестандартно мислити і бути впевненим в своїх силах, - зазначила учасниця «Авіатора 2016» Дарина Гірюшта. - Фонд Бориса Колеснікова відбирає для поїздки на Міжнародний авіасалон Фарнборо розумних і здібних конкурсантів, і етап з рішенням кейсів допоможе визначити дійсно сильних фіналістів, які поборються за поїздку в Лондон».

Попереду у молодих авіаторів - фінал проекту. У квітні вони захистять перед авторитетним журі на чолі з конструктором Дмитром Ківою свої мотиваційні презентації. Останній етап визначить сто переможців, які влітку відвідають міжнародний авіафорум Фарнборо в Лондоні.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: