У Київській області неповнолітній вбив 16-річну дівчину через ревнощі

19 травня 2016, 14:37
77
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Київській області неповнолітній вбив 16-річну дівчину через ревнощі - фото

Тіло жертви підлітки сховали у лісі неподалік від місця вбивства

У Василькові Київської області 16-річний підліток вбив дівчину такого ж віку, з якою зустрічався близько року, на ґрунті ревнощів

Після цього він разом з товаришем сховав її тіло в лісі, повідомляється на сайті поліції.

11 травня о 23:55 батьки дівчини повідомили до поліції про її зникнення.

Після проведення низки слідчих заходів 17 травня правоохоронці виявили її тіло, яке було ретельно заховане у місцевому лісі та прикидане сміттям і великою дерев’яною балкою.

Поліцейські також затримали двох 16-річних підозрюваних у причетності до вбивства.

Як з'ясувалося, загибла дівчина упродовж року зустрічалася зі своїм однолітком. Вони сиділи разом за партою у столичному ПТУ та у Васильківській вечірній школі, але часто конфліктували через ревнощі.

10 травня біля місцевого стадіону між ними виникла чергова сварка, під час якої хлопець почав душити дівчину, поки вона не перестала дихати. Потім він разом з товаришем сховав тіло в лісі неподалік.

Вони також забрали у дівчини мобільний телефон та прикраси, які потім здали до місцевого ломбарду для отримання грошової виручки.

Повідомляється також, що на даний момент тіло дівчини направлено на проведення судово-медичної експертизи для встановлення причин смерті.

Нагадаємо, 16 травня повідомлялося, що поліція розшукує злочинця, який вбив дівчину в Оболонському районі Києва, розрізав її тіло на частини та сховав у різних місцях.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал