У ці вихідні в Києві та Одесі пройде найбільша виставка з зарубіжному освітою

0 коментувати
У ці вихідні в Києві та Одесі пройде найбільша виставка з зарубіжному освітою

1 жовтня в київському Hilton і 2 жовтня в одеському готелі «Брістоль» зберуться представники понад 50 рейтингових вищих навчальних закладів світу

Вони приїдуть в Україну для участі у щорічній спеціалізованій виставці, присвяченій зарубіжній освіті – ОСВІТНІЙ WEEKEND. Організатор заходу і представник в Україні всіх учасників виставки – міжнародна освітня компанія DEC education.

Відвідувачі івенту зможуть поспілкуватися з недержавними університетами, приватними школами, мовними центрами Австрії, Австралії, Великобританії, Німеччини, Канади, Китаю, Італії, Нідерландів, Нової Зеландії, США, Швейцарії, Швеції, Франції.

Українським школярам, студентам і батькам презентують програми середньої і вищої освіти, підготовки до вступу в університети, мовних курсів, канікул з вивченням мов, підліткових курсів для майбутньої професії, групових поїздок у період шкільних канікул, післядипломної освіти, курсів для топ-менеджерів, сімейні програми.

 

Варто зазначити, що ОСВІТНІЙ WEEKEND – єдина виставка в Україні, яка збирає представників таких престижних і всесвітньо відомих університетів, як University of Toronto, University of South Florida, Istituto Marangoni, Middlesex University, вищі школи Swiss Education Group, University of Westminster, Webster University, Adelphi University, American University, Auburn University.

Відвідування виставки ОСВІТНІЙ WEEKEND безкоштовний, за попередньою реєстрацією. Реєструйтеся онлайн, щоб не витрачати час і не стояти в черзі на вході.

Зареєструватися на виставку у Києві >>

Зареєструватися на виставку в Одесі >>

Додаткова інформація – в компанії DEC education: 0 800 30 44 00, dec-edu.com


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: