У сутичці під Радою поранені оператори телеканалів і журналіст

31 серпня 2015, 15:05
774
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У сутичці під Радою поранені оператори телеканалів і журналіст - фото

Фото: Александр Рудамонов

Под Радой продолжаются стычки

Під час сутички під Верховною Радою між мітингувальниками та правоохоронцями були поранені представники українських ЗМІ

Як повідомляє ТСН, під час бійки був поранений їх оператор Дмитро Большаков. Він отримав осколкове поранення в ногу, йому надали першу допомогу.

Також була поранена знімальна група 5 каналу. Поранення отримали журналіст Максим Волобоєв і оператор Микола Лебедєв. Відзначається, що вони продовжують працювати під стінами українського парламенту.

Раніше повідомлялося, що невідомі кинули бойовою гранатою в бійців Національної гвардії, які охороняють будівлю Верховної Ради. Як зазначили в Нацгвардії, станом на 14:00 поранення отримали близько 50 військовослужбовців.

Як повідомлялося, вранці 31 серпня біля Ради зібралися тисячі активістів, вимагаючи не голосувати за зміни до Конституції України, які передбачають децентралізацію влади. На їх думку, це легітимізує проросійських сепаратистів в Донбасі.

Тим не менш Рада попередньо схвалила президентський законопроект про внесення змін в Основний закон країни в частині децентралізації влади.

За проект постанови про попереднє схвалення законопроекту (прийняття в першому читанні) проголосували 265 народних депутатів з 368 зареєстрованих на засіданні.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською