У Сумській області затримали громадянина Молдови, який намагався вивезти до Росії скрипку Страдіварі

17 травня 2018, 10:12

У Сумській області прикордонники, працівники Державної фіскальної служби та Служби безпеки України виявили у громадянина Молдови, який намагався виїхати до Росії, кілька предметів антикваріату, зокрема, скрипку з написом всередині Antonius Stradivarius faciebat anno 1719.

Як повідомляється на сайті ДФС, у зоні митного контролю митного поста Бачівськ Сумської митниці, куди він заїхав на автомобілі Mercedes-Benz Sprinter, обравши форму митного контролю "зелений коридор".

Відео дня

Фото: Державна фіскальна служба via Facebook

Крім скрипки у нього знайшли телефонний апарат з написом Osterreichische Telefon – Fabrik A.G. vorm. J. Berliner Wein, XIII/1., ікону з образом святого Спірідона, книги з написом Giannetto 1870 року та Pompei as it was and as it is by Bagot Molesworth M.A. 1904 року, всередині якої знаходились 23 паперові банкноти до 1960 року випуску та поштова марка 1973 року. Як зазначається на сторінці Держприкордонслужби у Facebook, деякі зі знайдених банкнот часів ще дореволюційної Російської імперії.

Оскільки, згідно з інструкцією Міністерства культури і мистецтв України, ці предмети обмежені до переміщення через митний кордон України, а громадянин Молдови спробував приховати їх від митного контролю, їх вилучили для подальшої експертизи та прийняття правового рішення.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X