У приміщенні сумської Державної фіскальної служби пройшли обшуки у справі чиновників-шантажистів

26 жовтня 2015, 20:24
Слідчим відділом прокуратури Сумської області проводиться досудове розслідування в рамках кримінального провадження щодо посадових осіб Головного управління Міндоходів в Сумській області та Державної податкової інспекції в Сумах

Як повідомляє прокуратура Сумської області, в 2013 р. чиновники внесли в акт перевірки завідомо неправдиву інформацію про правопорушення з метою незаконного адміністративного тиску на одне з сумських підприємств.

Відео дня

В ході досудового розслідування слідчі 6 жовтня повідомили головного державного ревізора-інспектора ГФС в Сумській області про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 2 ст. 28 (закінчений замах на злочин), ч. 1 ст. 366 (службова підробка) і ч. 3 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Сьогодні, 26 жовтня, прокуратура провела обшук в будівлі ГУ ГФС України в Сумській області. У ході обшуків були вилучені документи і комп'ютерна техніка.

Наразі досудове розслідування триває.

Нагадаємо, раніше співробітники Управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури України і співробітники МВС викрили корупційні дії двох керівників Головного управління державної фіскальної служби України одного з регіонів.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X