У Нацгвардії визнали факт неналежного перевезення продуктів для запорізьких військовослужбовців

24 травня 2016, 19:46
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Нацгвардії визнали факт неналежного перевезення продуктів для запорізьких військовослужбовців - фото

Фото: прес-служба Нацгвардії

Питання харчування військовослужбовців взяв під особистий контроль командувач НГУ

Командування Національної гвардії України перевірило інформацію про неякісне харчування військовослужбовців військової частини 3033 в Запоріжжі

Як повідомляє прес-служба Нацгвардії, спеціальна комісія, направлена командувачем НГУ генерал-лейтенантом Юрієм Аллеровим, виявила, що холодильне обладнання військової частини застаріло. Було встановлено, що через халатність його перевозили без дотримання санітарних норм. Зокрема, використовувався транспорт, який не був призначений для перевезення продуктів харчування.

У той же час експертиза м'яса, проведена фахівцями Санепідемстанції показала, що інформація про те, що запорозьких нацгвардійців годують гнилим м'ясом, не відповідає дійсності. В НГУ повідомили, що якість і термін придатності продуктів підтвердили супровідні документи.

За результатами розслідування чотири посадових особи отримали стягнення.

Командувач Нацгвардії підкреслив, що питання харчування та матеріального забезпечення військовослужбовців знаходяться у нього на особистому контролі.

Раніше ЗМІ повідомили, що військовослужбовців військової частини 3033 Національної гвардії годують гнилим м'ясом. Журналісти опублікували фотографії, на яких видно, що продукти харчування лежать на дні вантажного автомобіля незапакованими.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал