У МВС повідомили, чому екс-голову Укртранснафти Лазорко не оголошено в міжнародний розшук

0 коментувати
Олександр Лазорко поки оголошено лише у розшук по Україні

Олександр Лазорко поки оголошено лише у розшук по Україні

Міністерство внутрішніх справ (МВС) України повідомило, що екс-керівника Укртранснафти Олександра Лазорко не було оголошено в розшук по лінії Інтерполу в зв'язку з скаргами його адвокатів

Про це повідомляє Українська правда, посилаючись на відповідь МВС депутату Сергію Лещенко.

За даними МВС, адвокат Лазорко звинуватив слідчих у тому, що дану справу розпочато за політичними мотивами, а оголошення Лазорко в міжнародний розшук призведе до порушення прав людини.

У зв'язку з тим, що згідно з правилами Інтерполу, організації не можна втручатися у справи політичного, військового та релігійного характеру, МВС проведе експертизу, яка доведе несправедливість звинувачень адвоката Лазорко.

"Робочим апаратом Укрбюро Інтерполу було отримано заяву від адвоката Барсученка, захисника Лазорко, про незаконність, на його думку, оголошення Лазорко в міжнародний розшук з посиланнями на те, що такі дії обумовлені виключно політичними мотивами, а їх виконання призведе до порушення прав людини", - повідомили в МВС.


Ответ МВД на запрос Сергея Лещенко (Источник: Украинская правда)

Відповідь МВС на запит Сергія Лещенка (Джерело: Українська правда)


13 вересня на сайті Міністерства внутрішніх справ розміщено повідомлення про те, що колишнього голову Укртранснафти Олександр Лазорко оголошено в розшук.

Екс-голова Укртранснафти зник ще 18 серпня 2015 року.

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ України порушило справу щодо екс-голови Укртранснафти Олександра Лазорко.

Нагадаємо, наглядова рада Укртранснафти на зборах 22 квітня призначила новим тимчасово виконуючим обов'язки голови Романа Сидорака.

Екс-голові Укртранснафти Олександра Лазорка доручили передати, а Сидораку прийняти до 15 годин 23 квітня документи, майно та інформацію компанії.

Також на засіданні відсторонили від виконання повноважень членів правління Укртранснафти Наталію Парахоняк і Володимира Козоріна з 22 квітня по 10 серпня.

За рішенням наглядової ради, особами, які тимчасово здійснюватимуть повноваження членів правління Укртранснафти, стали Антон Мішина та Ігор Кость.

Нагадаємо, 8 квітня, наглядова рада Укртранснафти" призначила Сукала в.о. керівникаУкртранснафти строком на чотири місяці.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: