У МОЗ повідомили про результати перевірки медуніверситету імені Богомольця

коментувати
В акті про результати перевірки йдеться про низку порушень у Медуніверситеті
Turzh/uk.wikipedia.org

В акті про результати перевірки йдеться про низку порушень у Медуніверситеті

Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило акт про результати комплексної перевірки діяльності Національного медичного університету ім. А. Богомольця

Як повідомляється в акті, під час перевірки виявлено низку недоліків в організації навчального процесу у формі невідповідності відпрацьованого педагогічного навантаження в кількості 204 годин.

У МОЗ також повідомили про виявленні невідповідності розмірів надбавок за почесне звання, вчене звання, за науковий ступінь, зокрема, за перебування на посаді проректора з науково-педагогічної роботи та адміністративно-господарських питань.

Повідомляється також, що проректору з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Олександр Нікітюку було безпідставно виплачено 32,717 тис. грн.

МОЗ виявив також 13 наказів, на підставі яких ректором НМУ було делеговано право підпису проректорам та іншим посадовим особам керівництва НМУ договорів за всіма напрямами діяльності університету, угод про співпрацю, наказів по особовий склад, наказів щодо оплати праці професорсько-викладацькому складу, банківських, бухгалтерських, фінансових документів, та ін.

Повідомляється також, що голова громадської ради НМУ Володимир Мішалов є чоловіком ректора Катерини Амосової, що створює ризик впливу на рішення громадської ради.

У МОЗ заявили, що перерозподіл серед керівного складу значної частини безпосередніх обов'язків керівника створив ризик втрати управлінського контролю над діяльністю установи, що фактично підтверджено результатами перевірки.

В акті зазначається, що керівництво вишу не забезпечило виконання вимог постанови Кабінету міністрів України №706 від 4 вересня і не створило в університеті підрозділ з боротьби з корупцією, а проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Цехмістер надав недостовірну інформацію щодо призначення уповноваженої особи з боротьби з корупцією в медуніверситеті.

Крім того, в акті сказано, що перевірка встановила завищення вартості будівельних робіт на загальну суму 306,74 тис. грн.

За результатами перевірки МОЗ рекомендовано розглянути питання про розірвання контракту з ректором Катериною Амосовою у випадку неусунення виявлених порушень, недоліків та ризиків діяльності.

Рекомендується також вжити заходів з відшкодування коштів підрядникам ТОВ Фінансова будівельна компанія ЛУЧ, ТОВ Єва-профіт, ТОВ Фінансово-будівельна компанія Завод Промінь, ТОВ Спецінженірінг на суму завищення вартості будівельних робіт у розмірі 306,74 тис. грн.

Рекомендується також створити підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції, визначити уповноважену особу з боротьби з корупцією у НМУ, а також прийняти рішення щодо подальшого перебування на посаді першого проректора з науково-педагогічної роботи Я. Цехмістера та проректора з науково-педагогічної роботи та перспективного розвитку А. Нікітюка.

Нагадаємо, 7 жовтня повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я України відсторонило від роботи ректора Національного Медичного Університету ім. А. А. Богомольця Катерину Амосову на час проведення перевірки в Університеті.

У зв'язку з перевіркою його ректор Катерина Амосова заявляла про спробу рейдерського захоплення Національного медичного університету.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: