У Мінську контактна група озвучила амбітні строки припинення вогню в Донбасі

26 серпня 2015, 21:09
В Мінську вирішено забезпечити з 1 вересня стійке припинення вогню в Донбасі мінімум на тиждень, передає Інтерфакс-Україна

Зокрема, учасники Контактної групи висловили намір забезпечити стійке припинення вогню по всій лінії зіткнення в Донбасі починаючи з 1 вересня.

"Тристороння контактна група вважає за необхідне з початком навчального року забезпечити стійке припинення вогню на лінії зіткнення на період першого тижня в школі", - заявив спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдик.

Відео дня

Крім того, він повідомив, що представники сторін домовилися обмінятися інформацією про точне місцезнаходження навчальних закладів, розташованих поблизу лінії зіткнення.

"Сторони обміняються даними про точне місцезнаходження шкіл і передадуть відповідну інформацію ОБСЄ. А 1 вересня ми перевіримо, як виконується ця домовленість (про припинення вогню)", - сказав Сайдик.

Нагадаємо, 26 серпня в Мінську розпочала свою роботу тристороння контактна група, у порядку денному якої було обговорення всіх складових Мінської угоди.

У свою чергу, уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донбасі та представник України в Мінській підгрупі з гуманітарних питань Ірина Геращенко висловила обережний оптимізм за результатами роботи її підгрупи в білоруській столиці.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X