У Мережі виявили ресурс, через який можна прослуховувати київську поліцію

21 січня 2016, 16:22
В інтернеті виявили сайт kyivpoliceops.com, на якому транслюють переговори співробітників поліції по виділеному каналу радіозв'язку

Портал позиціонує себе як "цивільний контроль за діяльністю правоохоронців" і запрошує радіолюбителів приєднуватися до проекту, повідомляє ain.ua.

"Громадськість, яка платить податки, має право знати, чим займається поліція за її гроші. У той же час поліція, знаючи про те, що вона в буквальному сенсі майже в прямому ефірі, повинна діяти в рамках законності, суворо дотримуватися правил радіообміну, не передавати в ефір персональні дані громадян та іншу інформацію, яка може порушувати чинне законодавство", - пояснив представники сайту.

Відео дня

Поки переговори столичних правоохоронців можна прослуховувати тільки в кількох районах Києва, проте на сайті для бажаючих розширити покриття є інструкція про те, як долучитися до проекту.

У той же час експерти сумніваються в законності таких дій.

У свою чергу в поліції і Укрчастотнагляді ситуацію поки не коментують.

При цьому схожі проекти безперешкодно існують, наприклад, в США, Канаді, Словаччині, Росії та інших країнах.

Самі ж розробники не дуже переживають щодо законності.

"На даний момент питання трансляції переговорів в інтернет законодавчо ніяк не врегульоване, а тому працює принцип: дозволено все, що не заборонено Законом", - відзначають вони.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X