В Мережі створено інформаційну базу з даними на ватажків терористичної організації ДНР

0 коментувати
Доповнювати базу даних можуть і прості користувачі

Доповнювати базу даних можуть і прості користувачі

Волонтери створили в Мережі портал для збору даних про керівництво проросійської терористичної організації ДНР

Як повідомляється на сайті проекту Стоп тероризм, він розроблений з метою інформування громадськості про активних членів ДНР, "які своїми діями сприяють окупації Донецької області, тотальному терору і беззаконню, а також причетні до злочинів проти мирного населення".

На порталі в першу чергу представлена інформація про "керівництво ДНР", фейкових "міністрів", "депутатів", "органи місцевого самоврядування", "правоохоронців", "суддів" і т. д.

При цьому дані чітко структуровані і дозволяють визначити, яке місце займав чи займає кожен учасник НВФ терористичної піраміді "влади".

"Основна мета проекту - відповідальність повинні понести всі злочинці, які служили в так званих "органах влади ДНР" і віддавали злочинні накази або виконували їх", - зазначається на сайті.

При цьому доповнювати базу даних можуть і прості користувачі.

"За допомогою функції зворотного зв'язку ви можете повідомляти інформацію про бойовиків, яка буде використовуватися для документування злочинних дій членів ДНР і сприяти збору доказової бази по всім особам, причетним до терору, порушення цілісності країни, вбивств, викрадань людей та інших тяжких злочинів", - йдеться в заяві.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: