В Кропивницькому ліквідували міжрегіональний конвертаційний центр з багатомільйонним обігом

12 серпня 2017, 00:47
Служба безпеки України припинила в Кропивницькому діяльність міжрегіонального конвертаційного центру з багатомільйонним обігом

Організувала нелегальний бізнес група ділків, в яку входили працівники банківської сфери, розповіли в СБУ.

Як зазначається, основний офіс зловмисників перебував в Кропивницькому, проте їх спільники діяли також у Київській та Миколаївській областях.

Відео дня

"Через фіктивні безтоварні операції зловмисники виводили в тінь кошти ряду комерційних структур з різних регіонів України. Конвертаційний центр також допомагав клієнтам мінімізувати податкові платежі в бюджет", - йдеться в повідомленні.

Під час обшуків в офісних приміщеннях конвертаційного центру, за місцем проживання та в автомобілях фігурантів справи правоохоронці виявили печатки низки фіктивних підприємств, чекові книжки, банківські картки та документацію, яка доводить проведення фінансових операцій.

"За попереднім аналізом вилученої документації, за час своєї протиправної діяльності конвертцентр встиг "відмити" приблизно двісті мільйонів гривень. Зараз заблоковано рахунки ряду фіктивних підприємств, задіяних організаторами конвертаційного центру. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 205 і ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України", - додали у спецслужбі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Одесі викрили конвертаційний центр з місячним обігом в 30 млн гривень.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X