У Криму художник переміг у конкурсі окупантів, порівнявши анексію півострова з захопленням нацистами Чехословаччини

0 коментувати
У Криму майстер пензля переміг у конкурсі, художнім образом порівнявши анексію півострова з захопленням нацистами Чехословаччини

У Криму майстер пензля переміг у конкурсі, художнім образом порівнявши анексію півострова з захопленням нацистами Чехословаччини

В Ялті провели конкурс художників "Кримська весна" серед професіоналів та аматорів на тему кримських подій квітня 2014 року, коли на півострові пройшов невизнаний світом "референдум" і Росія анексувала Крим, повідомляє Крим.Реалії

Переможцем став художник з Нижнього Новгороду Олексій Гарін, з картиною "Березень, Салют, Севастополь", на якій зображені люди на Графській пристані в Севастополі в момент салюту на честь "приєднання" Криму до РФ.

Примітно, що на картині художник зобразив не російський триколор, а прапори протекторату Третього рейху, - Богемії і Моравії, які нагадують російські, однак мають іншу послідовність розташування смуг – вони біло-червоно-сині.

На "дивні прапори" у творчості переможця конкурсу звернули увагу користувачі соціальних мереж. При цьому, це залишилось непоміченим членами журі, в яке увійшли авторитетні художники на чолі з заступником "міністра культури" так званого уряду Криму Исметом Заатовим.

Головний приз конкурсу - квартира в Ялті. Організатором конкурсу і спонсором призів стала одна з ялтинських будівельних компаній.

Автономна Республіка Крим була незаконно відторгнута від України навесні 2014 року в результаті спланованої Москвою спецоперації із загальної дестабілізації країни після Революції Гідності.

Історична довідка. Богемія і Моравія були залежними від нацистської Німеччини державними утвореннями на території сучасної Чехії.

10 жовтня 1938 згідно з Мюнхенською угодою Судетська область Чехословаччини, населена етнічними німцями, увійшла до складу нацистської Німеччини. Через п'ять місяців, після проголошення незалежності Словаччини, Гітлер викликав чехословацького президента Еміля Гаху в Берлін і запропонував йому прийняти німецьку окупацію Чехії. 15 березня 1939 особистим указом Гітлера Богемія і Моравія були оголошені протекторатом Німеччини.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: