У КМДА розповіли, як отримати перерахунок за опалення

13 січня 2016, 00:36
Заступник голови КМДА Петро Пантелєєв повідомив, що перерахунок платіжок за опалення в тих будинках, де тепла подавалося недостатньо, можливий тільки у разі відсутності у споживачів лічильників теплової енергії


Зараз же, комісія мерії міста проводить обстеження будинків, де була зафіксована низька температура, - повідомляє прес-служба КМДА.

Перерахунок буде в тих будинках, де неможливо в короткостроковій перспективі усунути причини, за яких мешканці не отримали достатню кількість тепла.

Відео дня

"Якщо послуга не була надана в повному обсязі теплопостачальною організацією або з інших технічних причин, це може стати причиною для зменшення розміру оплати. Але мова йде тільки про будинки, де відсутні прилади обліку, оскільки лічильник фіксує фактичну кількість теплової енергії, яку витрачено на обігрів будинку. Якщо в будинку недостатня температура, то і тепла спожито менше, і нашим завданням залишається вирішення технічних проблем", - заявив Пантелєєв.

Він також закликав жителів столиці займатися утепленням власного житла, так як цей спосіб є найбільш малозатратним для досягнення необхідного результату.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що у випадку якщо температура в житловому приміщенні нижче 18 градусів, громадяни мають право на перерахунок тарифу за опалення, а якщо температура в приміщенні 12 градусів або нижче - взагалі не повинні платити.

Раніше Яценюк повідомив про достатню кількості газу для проходження опалювального сезону.

"Газ є. Зараз накопичено близько 14 млрд кубометрів газу - це на 2,3 млрд більше, ніж торік", - сказав Яценюк.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X