У Києві запустили онлайн-сервіс з інформацією про наявність безкоштовних медикаментів у лікарнях

10 грудня 2015, 12:53
Столична влада запустила онлайн-сервіс, завдяки якому можна дізнатися про наявність безкоштовних медпрепаратів у лікарнях міста

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Михайла Радуцького, йдеться про ліки та медичні вироби, що були закуплені за рахунок місцевого та Державного бюджетів і мають використовуватися для киян на безоплатній основі, повідомляє прес-служба КМДА.

Відео дня

"…відсьогодні кожен пацієнт, що потрапив на лікарняне ліжко та потребує медикаментозного лікування, може пересвідчитися особисто, які препарати, необхідні саме йому, він має отримати від міста безкоштовно, - зазначив Радуцький. - Не хочу стверджувати, що в наших лікарнях є все необхідне, але точно знаю, що часто пацієнтів і їхніх родичів відправляють до аптеки за ліками, стерильними рукавичками, ватою та бинтами, які у достатній кількості є наявними у закладі".

Отримати відомості щодо наявності ліків та медичних виробів можна на Медичному порталі Киева за посиланням http://health.kiev.ua/ У Розділі Медичні заклади слід обрати конкретну лікарню, а потім безпосередньо на її сторінці перейти до розділу Залишки ліків та медичних препаратів.

У профільному комітеті КМДА наголошують, що списки будуть оновлюватися щоденно,. Відповідальність за наповнення сторінок з відомостями про залишки ліків несуть особисто керівники лікарняних закладів.

Нагадаємо, у вересні Одеська область відкрила списки ліків, придбаних за державні кошти, у всіх лікарнях регіону.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X