У Києві з банківських скриньок викрали 200 тис. гривень, $10 тис. та 25 телефонів

17 листопада 2016, 15:53
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Києві з банківських скриньок викрали 200 тис. гривень, $10 тис. та 25 телефонів - фото

Фото: kp.ua

В Дніпровському районі обікрали скриньки двох жінок

В Києві з банку на вулиці Сагайдака (Дніпровський район) невідомі викрали гроші та майно з орендованих скриньок, повідомила поліція столиці

"До поліції за допомогою звернулися двоє осіб, які повідомили про зникнення грошей та майна, що тимчасово зберігалося в орендованій скриньці", - йдеться в повідомленні.

Зі слів однієї потерпілої, влітку вона орендувала сейф-скриньку й зберігала там близько 200 тисяч гривень, 10 тисяч доларів та іншу валюту. Коли прийшла знову покласти заощадження, виявила відсутність своїх коштів. Жінка наголосила, що скринька видимих пошкоджень не має.

Інша громадянка повідомила про зникнення з банківської комірки 25 мобільних телефонів. Кілька днів тому вона поклала їх на збереження, а коли прийшла забирати, їх не було. Потерпіла повідомила, що ключ від скриньки постійно зберігала у себе і не губила.

Працівники поліції розпитали співробітників банку, вивчили відео з камер спостереження. Наразі встановлюються всі обставини скоєного злочину.

Розпочато кримінальні провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал