У Києві вперше відбудеться інноваційний агропромисловий форум

0 коментувати
У Києві вперше відбудеться інноваційний агропромисловий форум

8 червня 2016 р. відбудеться «Український інноваційний агропромисловий форум '16» під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України

Форум організований в рамках проведення XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016» у Національному комплексі «Експоцентр України» (пр-т Глушкова, 1, 7-й павільйон, м. Київ). Організатор Виставки - Міністерство аграрної політики та продовольства України, Організатор Форуму - A7 CONFERENCES.

Форум стане унікальною платформою для конструктивного діалогу між владою, бізнесом та інвесторами. Мета форуму - визначити тенденції розвитку вітчизняного агробізнесу та знайти шляхи для спрощення входження в український ринок іноземних інвестицій. Виставка «АГРО-2016», яка відбудеться 8-11 червня 2016 року – найбільша агропромислова виставка Східної Європи, яку щорічно відвідують понад 60 тис учасників.

У Форумі візьмуть участь Тарас Кутовий, Міністр аграрної політики та продовольства України, Владислава Рутицька, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції, Франсіс Маліж, Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу, Шевкі Аджунер, Директор ЄБРР в Україні, Леонід Козаченко, президент Української аграрної конфедерації Олександр Кузьмінський, Власник і засновник ГК «Глобино», Андрій Заблоцький, Керівник напряму сільське господарство Офісу ефективного регулювання BRDO, Адам Мицик, Партнер МЮФ Dentons, Юрій Прийма, Директор департаменту розвитку корпоративного бізнесу Київстар, Ярема Ковалів, Голова Державного агентства рибного господарства України.

Український агросектор кілька років поспіль - найпривабливіший для інвесторів напрямок. Тому учасники форуму розглянуть проблеми і виклики фінансування АПК, а також проблеми розвитку малих і середніх аграріїв.

Тарас Кутовий, міністр аграрної політики і продовольства України підкреслив: «Мета відомства - бути надійним партнером бізнесу. Завершення земельної реформи і приватизація держпідприємств - це два з трьох головних завдань міністерства в рамках стратегії реформування галузі «3+5». Врегульовані земельні відносини спростять життя бізнесу та стануть гарантією захисту інвестицій. У свою чергу, приватизація дозволить залучити не тільки гроші, але й сучасні технології, створити нові робочі місця, наповнити бюджети всіх рівнів. Третій пріоритет нашої діяльності – забезпечення прямої держпідтримки малим і середнім аграріям. Вони повинні стати центром створення додаткової вартості і основою галузі. Це те, що виведе сільське господарство в Україні на новий рівень».

Владислава Рутицька, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції підкреслила: «Україна дійсно має всі шанси стати аграрною наддержавою. Тобто країною, яка володіє сучасним, модернізованим агропромисловим комплексом, розробляє новітні технології і є світовим лідером в їх впровадженні. Державою, де АПК базується не на експорті сировини, а на виробництві та продажі продуктів з високим рівнем доданої вартості, де сільське господарство є двигуном економіки і створює сотні тисяч робочих місць у суміжних галузях. Місцем, де рівень профільної вищої освіти дозволяє залучати найкращі молоді таланти з усієї Східної Європи, де активно працюють величезні IT-хаби для потреб АПК, розробляючи продукти, які охоче купують у всьому світі».

Під час форуму будуть обговорюватися Агропромислова стратегія 2015-2020 рр. і статус євроінтеграційних процесів в агропромисловому секторі. Не залишаться без уваги учасників також питання інновацій, підвищення ефективності переробки та перспектив фінансування агропроектів міжнародними фінансовими установами.

Серед учасників заходу - керівники ТОП-100 українських та міжнародних компаній у сфері АПК, українські виробники продукції в галузі агросектору, іноземні інвестори, представники міжнародних фінансових корпорацій, а також посольств іноземних держав.

Участь для представників топ-менеджменту українських і міжнародних компаній - безкоштовна (за умови попередньої реєстрації на сайті).

Більше інформації - на сайті Форуму: http://a7conf.com/agri


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: