У Кабміні озвучили три сценарію завершення дії надзвичайного стану в енергетиці

22 лютого 2017, 18:11
В Кабінеті міністрів України готують три сценарії завершення дії режиму надзвичайного стану в енергетиці країни: до квітня, вересня і до кінця поточного року

Такі підсумки "енергетичної" наради озвучив віце-прем'єр України Володимир Кістіон.

"За попередніми прогнозами, запасів антрациту повинно вистачити на 40-50 днів. І за цей час ми повинні оперативно опрацювати питання імпорту антрациту. До п'ятниці Міненерговугілля разом з НКРЕКП повинні прорахувати три варіанти розвитку подій: завершення дії надзвичайних заходів з квітня до вересня і до кінця року. Відповідно, будуть запропоновані три варіанти закупівлі антрациту за кордоном, прораховано вплив імпорту вугілля на ціну електроенергії та алгоритм подальшої роботи енергосистеми", - написав віце-прем'єр в Facebook.

Відео дня

За його даними, зараз загальні запаси вугілля на складах - близько 1,6 млн тонн.

У Кабміні погодили оптимізацію витрат дефіцитного антрациту. Генеруючі компанії, у яких на складах більший запас вугілля, відвантажать певну кількість на склади тих компаній, де вугілля закінчується.

Нагадаємо, НП в енергетиці Кабмін ввів з 17 лютого у зв'язку з торговою блокадою поставок з окупованих регіонів Донбасу. Перекриття активістами залізничних шляхів з "Л/ДНР" викликало колапс на українських ТЕЦ.

Тоді говорилося, що термін дії надзвичайного стану становитиме один місяць.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X