У Харкові патрульний застрелив середньоазіатську вівчарку

8 грудня 2016, 10:03
У Харкові патрульний поліцейський застрелив середньоазіатську вівчарку - алабая, яка, за його словами, накинулася на жінку з дитиною

Як повідомив ТСН, два алабая втекли від господаря і прибігли на дитячий майданчик одного з будинків.

Мешканці будинків, де все сталося, кажуть, що величезні пси спочатку просто тинялися навколо, а потім почали кидатися на тварин, яких підгодовували місцеві. "Цей алабай біг, вони рудого кота тягнули. Вони його, видно, розірвали", - розповіла місцева мешканка Юлія Скороход.

Відео дня

Коли тварини зайняли дитячий майданчик, місцеві жителі зателефонували в поліцію. Патрульні спробували відтіснити собак з двору, але тварини стали агресивними. За їх словами, один пес накинувся на жінку з дитиною, тому поліцейський був змушений відкрити вогонь.

Інша собака втекла і її знайшли тільки наступного ранку.

Поліція знайшла власника, який розповів, що тримав алабаїв у вольєрі в приватному будинку. "Вони бігають, вилизують всіх, вони раді всім дітям. Будь-яка людина, дитина може підійти, погладити. Як поліцейський стріляв - я не можу зрозуміти. Я не думаю, що вони могли на людину піти. Я їх соціалізую, вони у мене ходять, гуляють", - стверджує Андрій Голєв.

Волонтери-зоозахисники впевнені, що поліцейський не повинен був вбивати собаку. "Загрози як такої не було. Собака підійшла понюхати. Навіть якщо була загроза, є таке поняття, як постріл вгору, є газовий балончик", - вважає зоозахисник Дмитро Маковецький.

У поліції кажуть, що патрульний рятував життя дитини. "Він вчинив згідно з чинним законодавством", - переконана прес-секретар патрульної поліції Харкова Ярослава Борисова.

Редактор: Марія Кабацій
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X