У ГПУ відреагували на заяви Сакварелідзе про переслідування його команди

0 коментувати
У ГПУ назвали заяви Сакварелідзе свідомою маніпуляцією

У ГПУ назвали заяви Сакварелідзе свідомою маніпуляцією

Генеральна прокуратура України заперечує інформацію Давида Сакварелідзе про порушення проти його команди кримінальних проваджень і називає його заяви маніпуляцією

Таку позицію ГПУ в коментарі Українській правді висловив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко.

"Вважаю такі дії свідомою маніпуляцією і спробою ввести в оману суспільство", - зазначив Куценко.

Він також зазначив, що документи, які виклав Сакварелідзе, стосуються чотирьох, а не семи кримінальних проваджень. У той же час, за словами прокурора, жодна з зазначених кримінальних проваджень не розслідується у відношенні конкретних осіб.

"Всі зазначені провадження є фактовими, а, отже, не стосуються конкретних осіб. При цьому цікаво, що одне з проваджень, зазначених Давидом, взагалі розпочато його безпосереднім підлеглим. Його зареєстрував Безрукий Т. Г., який безпосередньо підпорядковується Сакварелідзе, і якого він сам рекомендує на одну з посад в Генінспекції", - заявив Куценко.

Також, за словами прокурора, два кримінальних провадження (останні цифри в номерах - 1343 і 1453) закрили в липні минулого року.

"Єдиними відкритим провадженням, з тих, про які сказав Давид, є провадження (останні цифри в номері 1610) відкрите за заявою адвокатів Корнійця згідно зі статтею 214 ст. КК. Адвокати підозрюють прокурорів у фальсифікації експертиз щодо вартості діамантів, знайдених в "діамантових прокурорів", - заявив Куценко.

Прокурор зазначив, що по першій експертизі вартість знайдених коштовностей у "діамантових прокурорів" була оцінена в $700. При цьому друга експертиза показала, що вартість діамантів близько $15 тис., а третя - близько $25 тис.

Нагадаємо, у четвер, 25 лютого, Сакварелідзе заявив, що керівництво ГПУ протидіє реформуванню відомства, порушивши кримінальну справу проти співробітників Генінспекції після справи "діамантових" прокурорів.

У п'ятницю, 26 лютого, Сакварелідзе оприлюднив документи, що підтверджують відкриття кримінальних справ проти його команди.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: